Anaerobinis kvėpavimas Daugelis gyvųjų organizmų kvėpuoja aerobiškai. Anaerobinis kvėpavimas (rūgimas) - procesas, kurio metu C6H12O6 skaidoma be O2 ir susidaro pieno rūgštis. Kvėpavimas vyksta tiek aerobinėmis, tiek ir anaerobinėmis sąlygomis.
Yra keturi aerobinio proceso etapai: glikolizė, pereinamoji reakcija, Krebso ciklas ir elektronų pernašos. Kvėpuojant šiuo būdu išsiskiria. Iš viso per aerobinį kvėpavimą 38ATP susidaro. Nurodykite iš ko gaminama energija anaerobinio kvėpavimo metu? Vykstantis arba esantis molekulės viduje; Δ kvėpavimas — anaerobinis kvėpavimas: augalai ir kai kurios parazitinės kirmėlės ima deguonį ne iš oro, bet iš org. Mitochondrijų yra ir augalinėse, ir gyvūninėse ląstelėse. Tai smulkios pailgos, dvigubos membranos gaubiamos organelės.
Ar procesas bus aerobinis ar anaerobinis, priklausys ir nuo organizmo.
Visa išsiskyrusi energija bus panaudota ląstelės veiklai atlikti, kadangi susidarys daugiau. Power Point pristatymas apie anaerobinį kvėpavimą ląstelėje. Nors deguonies pagrindo keliai yra kvėpavimo metodas pasirinkimas, nes jų didesnio efektyvumo, yra daug atvejų, kai anaerobinis kvėpavimas turi naudingą. Vykstant aerobiniam kvėpavimo procesui, oksiduojantis gliukozei, susidaro vanduo, anglies. Ląstel s aerobinio kv pavimo galutiniai etapai vyksta. Oksidacijos metu susidaro H2O ir.
Paveiksle pavaizduotas bandymas, atliktas.
Komentarų nėra:
Rašyti komentarą
Pastaba: tik šio tinklaraščio narys gali skelbti komentarus.