Voveraites ziemai Lengvai ras kiekvienas pagal savo skonį. Maistas, valgiai, patiekalai, visi receptai. Kaip paruosti voveraites ir kitus grybus ziemai?
Išmokite pasigaminti patys Jūsų receptai. Tik šie grybai nepraranda maistinės vertės, o užšaldytos voveraitės apkarsta. Grybai švariai nuvalomi (jokiu būdu neplaunami), įvyniojami į. Ji nepamena tikslių proporcijų, tačiau tikra šeimininkė daug.Tikriausiai tai patys teisingiausi grybai. Nei jie kirmyja, nei juos su kitais nuodingais grybais gali sumaišyti. Voveraitė – trečios kategorijos, bet Lietuvoje labai mėgstamas grybas. Jų yra ir Europoje, ir Azijoje ir JAV. Man irgi voveraitės kone pats pačiausias grybas :) dar labai patinka. Voveraičių žiemai taip pat geriau neruoškite, nes jos apkarsta. Geriau malti kvapesnius grybus: baravykus, voveraites, briedžiukus, trimitėlius, pievinius.
Dabar miškuose dygsta vasarinės voveraitės, dar kitaip dzūkų lepeškomis ir voveruškomis vadinamos. Tai patys geriausi grybai, kurie nei kirmija, nei juos su.
Juk gauti baravykų vidury žiemos – iššūkis nemenkas, o atšaldyti krapai kvepės dar stipriau nei tąsyk, kai buvo skinami. Miškuose jau dygsta voveraitės – skanūs ir aromatingi grybai, kuriuos visi pažįsta ir. Apie tai, kaip grybus žiemai ruošia rusai, irgi dideli grybų gerbėjai, sužinosite čia. Voveraites nuvalyti, patrumpinti kotus, nuplauti ir nuvarvinti. Reikės: voveraičių, svogūnų griežinėlių, petražolių šakelių. Parsinešiau iš miško kelis litrus grybų.Stengiuosi rinkti švariai, kad namie beliktų tik nuplauti.
Komentarų nėra:
Rašyti komentarą
Pastaba: tik šio tinklaraščio narys gali skelbti komentarus.